מי אנחנו?

אנו מתמחים במתן פתרונות מקיפים ויעילים לפינוי תכולת נכסים. אנו מבינים כי פינוי דירה או טיפול בעיזבון אדם שהלך לעולמו יכולים להיות תהליכים מורכבים ורגישים. לכן, אנו כאן כדי להציע לכם שירות אישי, אמפתי ומקצועי, המותאם לצרכים הייחודיים של כל לקוח.

עם ניסיון של מעל 25 שנה בתחום, צוות המומחים שלנו מיומן בטיפול בפינוי עיזבונות וירושות לאחר פטירה. אנו מודעים לרגישות ולדיסקרטיות הנדרשות במצבים אלו, ונשאף להקל על התהליך עבורכם תוך גילוי אמפתיה וכבוד.

כחלק משירותינו, אנו מציעים הערכה ללא עלות של דברי כסף, זהב ואומנות שעשויים להימצא בעיזבון. צוות המומחים שלנו יסייע בקביעת הערך של פריטים אלו, ובמידת הצורך, ידאג למכירתם או לחלוקתם בהתאם לצוואה או להסכמת המשפחה.

בנוסף לטיפול בעיזבונות, אנו מתמחים גם בפינוי מחסנים, מקלטים, משרדים וביצוע הובלות קטנות. צוותנו המנוסה יטפל בכל האספקטים של תהליך הפינוי, החל מארגון הפריטים, דרך מיון, אריזה ועד להובלה בטוחה של התכולה למחסן או ליעד הרצוי.

אנו מציעים גם אפשרות לפינוי תכולה ללא עלות במקרים מסוימים, בהתאם לערך ולסוג הפריטים.

בחרו בנו ותיהנו משירות מסור, יסודי ומקצועי, המותאם לצרכים הספציפיים שלכם. אנו כאן כדי להקל על התהליך ולהבטיח את שביעות רצונכם המלאה.

פינוי תכולה

למה כדאי לבחור בנו?

שירות אישי ומקצועי

ניסיון עשיר ומוכח

הערכת חפצים
ללא עלות

פתרונות מותאמים
אישית