פינוי בתים

שירות פינוי בתים הוא שירות הניתן על ידי חברות שונות המציעות פינוי תכולת דירה, משרד, מחסן או כל חלל אחר. השירות יהיה בתשלום עבור שירות הפינוי או שירות בחינם כאשר התכולה עוברת לידי החברה המפנה וזו רואה בו מספיק ערך שישלם עבור שירות הפינוי כאשר היא תוכל להרוויח ממכירתו. שירות זה שכיח מאוד על אף שהוא אינו עולה בפינו פעמים רבות. לרוב מזמינים שירות זה כאשר יש הצורך לפנות מחסן עם תכולה רכב, מכולות, מפעלים, משרדים או דירות שנותרו בירושה ודירות שצברו תכולה רבה עד כדי כך שבעל הדירה אינו מסוגל להתמודד עם הפינוי דירות נפטרים לבד.

מי צריך שירות פינוי בתים?

  • דירה בירושה: לאחר לכתו של אדם קרוב ובמידה ונשארת דירה בירושה יש הצורך לפנות את הדירה והתכולה שלה, על מנת שהיורשים יוכלו למכור או להשכיר את הדירה, או כאמור לעבור לגור בה. בתקופה בה המשפחה עדיין מעכלת את המאורע ועסוקה בהיבטים הרגשיים שלו אין לאף אחד ראש או כוח להתעסק בפינוי הפיזי של התכולה והדירה. במקרה כזה כדאי יהיה להזמין שירות פינוי בתים עם צוות מקצועית שיטפל בכל הציוד ובהתאם להוראות היורשים. במידה ויש צו חלוקת עיזבון חברתנו אף מספקת פינוי מאורגן ושליחת הציוד אל כל יורש בהתאם לכתוב בצו.
  • דירה שצברה תכולה רבה: במקרה אחר, דירה שצברה תכולה רבה לאורך השנים וצריכה בפינוי מהיר וזהיר של הציוד או חלק ממנו.
  • מחסנים/מקלטים שצריך לפנות: במידה ואתם רוצים להשמיש מחדש מחסן או מקלט ייתכן ותצטרכו לפנות משם ריהוט וציוד, החל מאופניים ישנים ועד לריהוט וציוד נוסף.

מדוע כדאי לשכור חברה מקצועית לפינוי הדירה?

לעתים רבות לבעל הדירה אין את היכולת לפנות את הדירה בעצמו. בין אם מדובר על אדם מבוגר, יורשים שאינם רוצים להתעסק בעצמם עם פינוי הציוד מהדירה אך חייבים לפנות אותה לצורך מכירה/השכרה/מגורים, או בכל מקרה אחר בו בעל הנכס והתכולה צריך לפנות אותה ואין לו את הכוח, הסבלנות או היכולת לעשות זאת בעצמו. במקרים אלו חברה מקצועית תספק את השירות בצורה מאורגנת, מכבדת ומקצועית.

פינוי דירות בחינם

פינוי דירה הוא שירות הנדרש במקרים בהם הצטברה תכולה רבה בדירה ואין לבעל הדירה הכוח, הסבלנות או האפשרות הפיזית לבצע את הפינוי, או כאשר מדורה בדירה העוברת בירושה. במקרה כזה תכולת הדירה היא של המנוח ויש לפנותה על מנת לעשות שימוש בדירה: מגורים, השכרה או מכירה. פינוי דירות בחינם הוא שירות בו החברה המבצעת מפנה את הדירה ללא עלות על שירות הפינוי, הפירוק או השינוע של התכולה, אך יכולה לעשות שימוש בתכולה כרצונה, למכור אותה ולהרוויח ממכירתה.

מי מספק שירותי פינוי דירות בחינם ומדוע?

חברת "המפנים" מספקת שירותי פינוי דירות בחינם בצורה מקצועית, מכבדת ומסודרת. חברתנו גם מספקת שירותי פינוי דירות נפטרים וחלוקת עיזבון, אולם במקרים בהם היורשים או בעל הדירה פשוט מחפש לפנות את הדירה, המחסן, המקלט או המשרד אנו מגיעים להעריך את תכולת הנכס. במידה וישנם פריטים בעלי ערך שנוכל למכור ולהרוויח ממכירת הציוד, נספק את שירותי פינוי הדירה בחינם. ניתן ללמוד על אופי השירות פרטים נוספים בטלפון בשמחה. עם ניסיון של מעל 25 שנים בתחום רבים שאלו אותנו מדוע אנו מספקים את השירות בחינם? הרי פינוי תכולת דירה כרוך בעבודה פיזית, זמן ואפילו דלק של המשאית בה אנו מפנים את התכולה. ובכן רבים מעוניינים לפנות את הדירה או המחסן שלהם, אינם רוצים או יכולים לעשות זאת בעצמם ומוכנים לשלם שמישהו אחר יעשה זאת עבורם, אך במקרים מסוימים הציוד שאנו מפנים הוא בעל ערך כלכלי, כך שבעל הנכס המעוניין לחסוך את עלויות שירותי הפינוי יוכל לקבל את השירות בחינם, בתמורה לתכולת הדירה כמובן, בהנחה שהערכנו אותנו בעלות המספקת אותנו אל מול השירות.

פינוי דירות בירושה וחלוקת עיזבון – האם זה בחינם או בתשלום?

במקרה של דירה העוברת בירושה בשל פטירת המנוח שגר בדירה יהיה צורך גם בפינוי תכולת הדירה על מנת שהיורשים יוכלו לעשות שימוש בדירה או למכור אותה. בנוסף, אנו מספקים פינוי תכולת עיזבון עם הובלות קטנות של המוצרים היישר אל הירושלים על פי צו המנוח ואופן החלוקה הכתוב בו.

 

 

פינוי תכולת דירה

מחפשים לפנות את תכולת הדירה שלכם? חברתנו "המפנים" מתמחה בשירותי פינוי דירות ברמת האיכות הגבוהה ביותר. נשמח לעמוד לשירותכם ולספק לכם שירות מקצועי, מהיר, דיסקרטי ואמין. לעתים רבות שירות זה מבוקש במקרים של פינוי דירה מירושה ולכן יש הצורך בהתנהלות רגשית בצורה המתאימה ביותר. בכל מקרה כזה או אחר נשמח לעמוד לשירותכם. צרו קשר באתר או בטלפון.

אילו שירותים אנו מספקים?

חברתנו מתמחה בפינוי תכולת נכסים, לרבות פינוי תכולת דירה. הצוות המקצועי שלנו יספק שירותי אריזה, פירוק והובלה של ריהוט וציוד בדירה בהתאם לצורך. בין שירותינו אנו מספקים שירותי פינוי לדירות שעברו בירושה, כל דירה שיש בה תכולה רבה או בעלת ערך שבעלי הדירה רוצים לפנות, למכור או להיפתר ממנה. בנוסף לפינוי תכולת הדירה חברתנו מספקת גם שירותי טיפול בעיזבונות, פינוי מחסנים, מקלטים, משרדים ועוד. בין היתר נבצע גם הובלות של הציוד המועבר ליורשים השונים. הצוות המנוסה שלנו יטפל בכל הקשור לתהליך האריזה, המיון, הפינוי והעמסת הציוד, ויוביל אותו אל היורשים או אל מחסן ייעודי של החברה בהתאם לצרכי הלקוח.

פינוי תכולת דירה עם המפנים – מדוע דווקא איתנו?

  • שירות אישי ומקצועי ברמה הגבוהה ביותר.
  • ניסיון של מעל 25 שנים המתבטא באופן הטיפול, המיון, האריזה והשילוח של התכולה.
  • טיפול בעיזבונות וחלוקת הרכוש על פי צו ירושה.
  • הערכת תכולה בחינם – אם יש לכם תכשיטים יקרים, פריטי כסף וזהב, פריטים עתיקים, מוצרי אומנות ופריטים אחרים שאתם מעריכים ששווים הרבה כסף – המומחים שלנו ישמחו להעניק לכם שירות הערכת תכולה בחינם ואף לסייע במציאת קונה.
  • עובדים בצורה דיסקרטית ומכבדת, במיוחד בדירות שהתקבלו בירושה ויש לפנות בצורה מכבדת את תכולת המנוח.

 

בבואכם לבחור חברה לפינוי תכולת הדירה שלכם אתם רוצים לקחת בחשבון את הניסיון והמקצועיות של החברה, מעטפת השירותים שלה וכמובן את הצעת המחיר שלה. במידה ואינכם רוצים להתעסק עם הרכוש ומכירתו, ויש בו מן הערך הכלכלי שיאפשר לחברת הפינוי לקחת את הפריטים ולמכור אותם הרי שתוכלו לבדוק עם החברה לגבי פינוי תכולת דירה בחינם.

 

פינוי תכולה

חברת "המפנים" מספקת שירותי פינוי תכולה לדירות, מחסנים, משרדים ונכסים שונים. אם אתם זקוקים לשירותים אלו צרו עמנו קשר באתר או בטלפון ונשמח לעמוד לשירותכם. עם ניסיון של מעל 25 שנים בתחום הצוות המקצועי שלנו יבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר. מיון, אריזה, הובלה וחלוקת הציוד בצורה המקצועית, הדיסקרטית והאמינה ביותר.

פינוי תכולה של דירה – לאן התכולה הולכת?

שירותי פינוי תכולה מוזמנים כאשר צריך לפנות את תכולת הדירה כדי להשמיש את הדירה למגורים, מכירה או השכרה. בדרך כלל השירות מוזמן כאשר אדם נפטר משאיר אחריו דירה עם ציוד, ריהוט וחפצים אישיים. במקרה כזה למשפחה העסוקה עדיין בהיבטים הרגשיים של הסיטואציה אין את הכוח הנפשי להתמודד עם ההיבטים הלוגיסטיים של פינוי הדירה ו/או חלוקת העיזבון תוך מיון כל הרכוש. במקרה כזה ניתן יהיה להזמין את שירותינו המקצועיים ואנו נבצע את המיון, הפינוי והחלוקה של הציוד.

פינוי תכולה של מחסן או מקלט:

בדומה לפינוי תכולת דירה ייתכן ותרצו לפנות גם מחסן ו/או מקלט. מקלטים בימנו שימושיים מאוד לצערנו בשל המצב הביטחוני במדינה. לכן, חשוב לפנות את המקלט שניתן יהיה להיכנס אליו במידת הצורך ולהגן על עצמנו. לעתים רבות אנו או דיירים אחרים בבניין הופכים את המקלט למחסן, צוברים בו ציוד ועל ידי כך מתקשים לעשות בו שימוש ראוי. בנוסף, גם מחסנים הצוברים ציוד רב מצריכים פינוי מפעם לפעם, במיוחד כאשר רוצים לפנות ולסדר מחדש את המחסן לשימוש אחר או לאחסון ציוד חדש.

מדוע חשוב לבחור בחברה מקצועית ומנוסה?

הטיפול בציוד, חדש או ישן, זול או יקר, בעל ערך סנטימנטלי או ללא ערך שכזה, מצריך בכל מקרה טיפול מקצועי, איכותי ודיסקרטי. כמו כן חשוב יהיה לטפל בציוד בעדינות הנדרשת, להימנע מפגיעה בציוד בעת המיון, האריזה וההובלה שלו ועוד. הניסיון של החברה מתבטא גם בנושא המיון וחלוקת הרכוש לפי צו הירושה של המנוח ואל היורשים החוקיים שלו. לבסוף, כדאי יהיה לבדוק גם אילו שירותים נוספים החברה מספקת כדי לסייע לכם בפינוי התכולה. לדוגמה: אחסון התכולה לתקופה מסוימת במרכז לוגיסטי של החברה או מציאת קונה לתכולה.

 

 

פינוי בתים

השאירו פרטים:

עוד בנושא

קניית תכולת דירה

קניית תכולת דירה

קונה תכולת דירה קניית תכולת דירה , מחסן, או משרד הינה שירות חיוני עבור אנשים רבים. בין אם צברתם ציוד רב במחסן לאורך השנים ואתם

קרא עוד »
פינוי דירת ירושה

פינוי דירת ירושה

לאחר פטירתו של אדם קרוב למשפחה יש סידורים רבים לטפל בהם וסביר להניח שהדבר האחרון שהם ירצו להתעסק עמו הוא פינוי דירת ירושה, פינוי בתים

קרא עוד »
פינוי בתים

פינוי בתים

שירות פינוי בתים הוא שירות הניתן על ידי חברות שונות המציעות פינוי תכולת דירה, משרד, מחסן או כל חלל אחר. השירות יהיה בתשלום עבור שירות

קרא עוד »

ליצירת קשר

השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר